Zgarniacz radialny Z-3700

Unikalny, powierzchniowo-denny zgarniacz radialny Z3700 jest nowym produktem firmy Nordic Water Zickert. Służy on do zgarniania i transportu osadu dennego oraz powierzchniowego w osadnikach radialnych. Urządzenie można montować w istniejących osadnikach, bez żadnej potrzeby ich adaptacji. Zgarniacz osadu Z3700 w całości jest wykonany ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Ma też bardzo mało części ruchomych, co oznacza dużą niezawodność i bardzo niskie koszty obsługi. Zapraszamy do poznania oferty zgarniacza łańcuchowego, osadnika prostokątnego.

Energooszczędny napęd elektryczny jest montowany w koronie osadnika. Unikalny system napędowy z wieńcem obrotowym eliminuje pomost jezdny. Urządzenie jest przystosowane wyłącznie do osadników radialnych. Do zbiorników prostokątnych polecamy hydrauliczny zgarniacz denny Z2000.

Specyfikacja techniczna

Zastosowanie: zgarniacz osadu Z3700 może być wykorzystywany w osadnikach radialnych w komunalnych i przemysłowych oczyszczalniach ścieków oraz w zakładach uzdatniania wody.

Typ osadu: urządzenie służy do zgarniania osadu dennego i powierzchniowego każdego typu.

Wykonanie: materiał konstrukcyjny to stal nierdzewna ASTM304 lub kwasoodporna ASTM316L.

Napęd: zgarniacz radialny Z3700 jest wyposażony w silnik elektryczny z przekładnią o mocy 0.18kW (standard).

Główne zalety

  • Unikalny system napędowy eliminuje pomost jeżdżący po koronie osadnika.
  • Zgarniacz osadu Z3700 jest łatwy do zamontowania na istniejących osadnikach.
  • Urządzenie ułatwia hermetyzację osadników.
  • Zgarniacz radialny Z3700 jest prosty i tani w obsłudze.

zdjęcie